נשמות תאומות

נשמות תאומות

נשמות תאומות

יש לי נשמה תאומה ביקום הזה…. שאני אוהבת עד מאוד….. עמוק עמוק בנשמתי בלבי פיזי ורוחני.
ולאחרונה אני תוהה האם באמת קיים המושג הזה נשמה תאומה ולמה אנשים מתכוונים כשהם מכנים מישהו/י כנשמה התאומה שלהם ?

מצאתי כתבה שמתארת בדיוק רב את תחושותיי ותחושות הנשמה התאומה שלי….. וזה מבהיר לי בדיוק מה זה נשמה תאומה…אז לכל מי שמתלבט תקראו ואם זו תחושתכם אזי אתם נשמות תאומות….

"מפגש בין שתי נשמות תאומות יכול להתרחש לראשונה בדמיון, בחלום, או במדיטציה והוא קורה עוד הרבה לפני הפגישה האמיתית במציאות הפיזית. התחושה המיידית שמתעוררת בפגישה היא של הכרות קודמת, התרגשות, התפעמות, ויחד עם זאת נינוחות. תחושות אלה נובעות מתת המודע ומהזיכרונות האהובים של הנשמה. בני הזוג שבהם אנו מתאהבים הם אנשים שאותם אהבנו בגלגולים קודמים. ההתאהבות המחודשת מזכירה לנו את אהבתנו, ונוצר קשר חדש בעל אנרגיה משל עצמה שסוחפת אותנו לגבהים ומקומות כמעט בלתי נשלטים על יד המוח החושב.

הסערה המשתוללת בלב האדם ובגופו עוצמתית ומרגשת עד שאין בכוחן של מילים לתארה ואין בכוחו של ההיגיון להסבירה. חשוב להבין שהקשר נולד מתוך החלטה נשמתית קודמת להיפגש מחדש לצורך של למידה והתפתחות רוחנית.

נשמות תאומות מתקשרות בשלשה רבדים: בגוף, בנפש, וברוח. לעיתים הם מתקשרים טלפאתית, משלימים משפטים, מרגישים נינוחים, ואוהבים כל רגע של שהייה משותפת. קיימת תחושה של אושר ושמחה ורצון להמשכיות. קשר שכזה מתבסס על אהבה ללא תנאי וקבלה טוטלית של האחר.
קשר בין נשמות תאומות לפיכך הוא: ייחודי, איכותי ואמיתי.

נשאלת אם כן השאלה: האם אהבה נשמתית ועוצמתית שכזאת יכולה לעמוד במבחן הזמן ובאתגרי החיים?
עיתים כן ולעיתים היא מסתיימת בשיברון לב, ובתחושה של אובדן.

בסיום הקשר אדם נותר המום, נדהם, ומנסה להבין מדוע הקשר הסתיים, והאם יוכל אי פעם שוב לאהוב בעוצמות שכאלה. הניתוק והפרידה מותירים תשוקה וגעגוע לאותה תחושת אהבה מסתורית ועמוקה.

הזמן הוא זה שעושה חסד עם האדם הכואב והפגוע ועוזר לאחות את השברים ולשחרר את הגעגועים. אחרי תקופה בלתי מוגדרת של "אבל" מתחיל תהליך של התחדשות והחלמה. הצורך והרצון לאהוב ולהיות נאהב מעוררים את נשמת האדם ומאפשרים לו לצאת למסע חיפושים למציאת זוגיות ואהבה חדשה. הלב מתעורר משנת החורף שלו אל אביב חדש של פריחות.

מאחר והמחר הוא תולדה של מחשבות האתמול, הרי שיש ביכולתו של כל אדם בהווה ליצור מערכות זוגיות חיוביות, אמיתיות, ומרגשות, בעזרת המחשבה והדמיון. אדם שרוצה למגנט ולזמן אל חייו אהבה נשמתית וקוסמית, כדאי שיתמקד באמונה, בצפייה, וביצירה.

אהבה של נשמות תאומות מכילה את כל המראות, הריחות, הצלילים, הטעמים, הרגשות, והתבלינים שיוצרים זוגיות נפלאה שמבוססת על תשוקה, חברות, ערכים משותפים, הבנה, הערכה, וכבוד הדדי."

מאת ד"ר חוה פרי

השארת תגובה