ארגונים

סדנאות והרצאות לארגונים וחברות

לפלרטט עם החיים מציע לארגונים מגוון רחב פעילויות, הרצאות וסדנאות בהתאמה אישית. 

הסדנאות נמשכות החל ממספר שעות ועד לליווי תהליכי ממושך. הדגש הוא על פיתוח והעצמה אישית של העובדים.

הרצאות

סדנה: בנק המוטיבציה שלי

יש תקופות ורגעים בחיים בהם אנו חשים ירידה באנרגיה ובמצב הרוח.  יכולות להיות לכך אינספור סיבות. בסדנה אנו נראה כיצד ניתן לייצר לעצמנו בנק של מוטיבציה, שיטען אותנו ברגעים בהם אנו בלי אנרגיה. ממש כמו שכשחסר לנו כסף אנו נגשים לכספומט כך ניגש לבנק המוטיבציה. סדנה מעשית חוויתית כיפית.

הרצאות - לגעת באושר

היית רוצה לחיות חייך מתוך תשוקה, ריגוש, שמחה, אהבה,מודעות, חיבור ללב ולרצונות שלך? רוצה לחיות מתוך תחושת סיפוק ומימוש עצמי?
זה אפשרי!!!
ההרצאה תאפשר למשתתפיה לקבל מעין מיפוי רנטגן מהיר על חייהם כיום בהשוואה לחיים אותם הם מדמיינים והיו רוצים לחיות. וטיפים מעשיים על כיצד ניתן להחזיר את התשוקה והשמחה לחיינו ולחיות את החיים שאנו רוצים וחולמים. למצוא את הלמה – הכח המניע אותנו כשאנו קמים בבוקר.
יציאה מאזור הנוחות!
חיות, צמיחה והתפתחות אזור הנוחות הינו אותו אזור בו אנו חשים בנוח כל אחד מאתנו מחפש באופן טבעי לשהות באזור הנוחות שלו וזאת משום שבמקום זה, אנו חשים בטוחים ומוגנים. אזור הנוחות זה כל הדברים שאנו רגילים לעשות ואולי אף מלאפשר לחיים לנהל אותנו לפעמים ולזרום עימם לזוז מפה לשם על פי הצורך ואילו לצאת מאזור הנוחות משמעו?
לעשות משהו אחרת חדש התרגשות אומץ חרדה שמחה דפיקות לב פחד אני קוראת לזה לחיות. בהרצאה אינטאקטיבית. נראה מה היתרונות של יציאה מאזור הנוחות וכיצד ניתן לעשות זאת.

התרומה של לפלרטט עם החיים לארגון ולעובדים בחברה:

 

* עידוד יצירתיות והתחדשות של העובדים.

* חיזוק הערך והביטוי העצמי – להעז מעבר לקצה גבול היכולת.

* התייעלות בעבודה והגברת התפוקה.

* עבודת צוות טובה יותר.

* העלאת המוטיבציה והאנרגיה ויצירת סביבת העבודה נעימה ומפרה.

* הכנסה ומינוף התשוקה לחיים ומינוף היכולות בכלל ולעבודה בפרט.